Dane kontaktowe

UCCOI - Centrum projektu i produkcji mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz z wykorzystaniem plexi.

tel: +48 692 053 936
[email protected]

tel: +48 694 468 766
[email protected]

kontakt uccoi

Skontaktuj się z nami

Prosimy o zostawienie wiadomości, odpiszemy w ciągu 24h.

captcha

Dołącz do nas Facebook'u

aby wspólnie z nami współtworzyć historię UCCOI® i zobaczyć, jak pozytywnie inspirujemy postami ze świata akrylu, sztuki i designu. Pokazujemy meble z plexi w zaaranżowanych z ich udziałem gotowymi wnętrzami, publikujemy (zarezerwowane wyłącznie dla wybrańców) zdjęcia z naszych realizacji, pracowni oraz backstage'u. Promujemy krajowe inicjatywy, projektantów, architektów, eventy, miejsca, magazyny oraz książki z branży wnętrzarskiej. Informujemy o zbliżających się wydarzeniach, targach, wystawach i nie tylko. W planach mamy mnóstwo ciekawych inicjatyw na przyszłość. Serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia już teraz :)

Dołącz do nas


Zakaz wykorzystywania materiałów

Czynności kopiowania, modyfikowania oraz transmitowania (elektronicznie lub w inny sposób), a także powielania, wykorzystywania i dystrybucji zawartych na stronach www.meblezplexi.pl oraz www.uccoi.pl materiałów dozwolone są wyłącznie za zgodą firmy UCCOI. Korzystanie z informacji dostępnych na stronach www.meblezplexi.pl oraz www.uccoi.pl może się odbywać wyłącznie w sposób zgodny z prawem. Warunkiem uzyskania zgody na wykorzystanie materiałów, do których prawa autorskie należą do firmy UCCOI, jest przytoczenie ich w niezmienionej postaci wraz z widocznym i wyraźnym oznaczeniem: „Źródło: UCCOI” lub innym równoważnym, jeśli zaś publikacja jest w Internecie - wraz z aktywnym linkiem do strony www.meblezplexi.pl oraz www.uccoi.pl . Wymaga to jednak każdorazowej zgody firmy UCCOI.

Właściciel praw autorskich

Jeżeli nie zaznaczono inaczej, wszelkie prawa autorskie do tekstów, obrazów, zdjęć i innych materiałów zawartych na stronie www.meblezplexi.pl oraz www.uccoi.pl należą do firmy UCCOI. Wszystkie znaki towarowe nie należące do firmy UCCOI zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli. Treść strony www.meblezplexi.pl oraz www.uccoi.pl wraz z ich podstronami i wszystkie ich elementy podlegają ochronie przewidzianej przez polskie oraz międzynarodowe prawo, w tym w szczególności przepisy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

Prawa autorskie osób trzecich

Treści wskazywane na stronie www.meblezplexi.pl oraz www.uccoi.pl, nie będące własnością firmy UCCOI, są chronione prawami autorskimi ich autorów i właścicieli. Ochronie podlegają również materiały umieszczane na stronach www.meblezplexi.pl oraz www.uccoi.pl , do których prawa nie należą do firmy UCCOI, ale na których publikację firma UCCOI uzyskała zgodę ich właścicieli. Materiały takie oznaczone są najczęściej odpowiednim podpisem. Przed ich wykorzystywaniem należy się zapoznać z nałożonymi ograniczeniami i uzyskać ewentualną zgodę właścicieli praw autorskich na ich publikowanie, niezależnie od zgody firmy UCCOI.

Follow us

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod.

Follow us

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod.

smily Prezent dla Twojego wnętrza zamów już dziś