Klienci indywidualni

Przezroczysty stolik

Przezroczysty stolik

Jeszcze raz dziękuję za stolik, jest już częścią mieszkania. Jeżeli będę w przyszłości chciał kolejne przeźroczyste meblo-dzieła-sztuki to mam do Pani kontakt :) Miłego weekendu.
Przezroczysty zestaw 3w1

Przezroczysty zestaw 3w1

Witam, stoliki są urocze, jak najbardziej spełniają oczekiwania - zarówno jako stoliki do "jogurtu", jak i trasa przelotowa dla kotów i dzieci ;).
Akrylowy stolik pod telewizor

Akrylowy stolik pod telewizor

Bardzo serdecznie dziękuję firmie za rzetelną obsługę, dotrzymanie terminu i piękny mebel, wykonany przez najwyższej rangi specjalistów. Ława dostarczona przez Pani firmę przeszła moja najśmielsze oczekiwania. Jestem szczęśliwa i zadowolona. Dziękuję i pozdrawiam.
Ława do salonu

Ława do salonu

Jestem super zadowolona z produktu, komunikacji, informacji i Pani miłej osobowości :-) Pozdrawiam serdecznie.
Przezroczyste duże biurko

Przezroczyste duże biurko

Z biurka jestem niezmiernie zadowolona. Jest ono solidne i starannie wykonane. Zadbane w każdym szczególe, nawet w opakowaniu. Jeśli jeszcze będę miała ochotę na przezroczysty mebel, to wiem gdzie się zwrócę :)
Transparentny stolik

Transparentny stolik

Witam. Dziękuję bardzo, stolik jest super. Dojechał cały i bez uszczerbku. Zdjęcia prześlę w najbliższym czasie bo dziś wyjeżdżam na urlop. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.
Kolumny pod eksponaty

Kolumny pod eksponaty

Wszystko wypadło bardzo dobrze i wszyscy zadowoleni, a to najważniejsze. Kubiki są bardzo ładne i na pewno będą długo służyły. Dziękuję. Pozdrawiam serdecznie.

Firmy i projektanci

Wielkogabarytowe stoły

Wielkogabarytowe stoły

Z firmą UCCOI pracowałyśmy dwa razy. Za każdym razem była to udana i dynamiczna współpraca. Ujmujący jest sposób w jaki UCCOI podchodzi do swoich realizacji - monitoruje je, cieszy się obecnością swoich produktów w powstających wnętrzach, docenia wartość estetyczną projektów. To dla nas ważne, by nasi współpracownicy angażowali się w taki sposób - dzięki temu nasze koncepcje mają szansę realizować się z sukcesem. Pracownia projektowa BaumillerKossowska
Tablica na zdjęcia

Tablica na zdjęcia

Nowoczesne i unikatowe produkty, 100% zaangażowanie w projekt i jego wykonanie. Wysoka jakość i bezproblemowy kontakt. Nie da się postawić żadnego minusa na drodze współpracy :) UCCOI wykonała do warszawskiej kliniki NOVA ESTETICA tablicę na zdjęcia dzielnych Pacjentów, która nieustająco wzbudza zachwyt zarówno małych jak i zupełnie dużych Pacjentów, motywując ich do leczenia u naszych lekarzy stomatologów. Dziękujemy i życzymy mnóstwa udanych kreacji z plexi! Manager Kliniki Nova Estetica
Przezroczysta plexi na targi

Przezroczysta plexi na targi

UCCOI to dla mnie jedno z największych pozytywnych zaskoczeń, takich które Cię przywiązują, bo wiesz, że po jednym spotka Cie kolejne i kolejne. Jestem zachwycona tą estetyką spokoju, czystości i harmonii, bo pozwala nie naruszyć przestrzeni. Mając dodatkową możliwość współpracy, poznałam właścicielkę i projektanta w jednej osobie, kobietę. Energia autentyczności i pasji, która stoi za UCCOI całkowicie mnie przekonała, a do tego jeszcze konkretność i realizm. Takich ludzi i firm do współpracy sobie tylko życzyć. Projektantka i właścicielka osobistej marki modowej KOIRE
Wózek - pomocnik

Wózek - pomocnik

Produkt wykonany przez waszą firmę o numerze seryjnym SG00001 spełnił jak najbardziej nasze wymagania jakościowe. Wizualnie i estetycznie nie budzi żadnych zastrzeżeń. Stanowi ciekawe rozwiązanie designerskie. Charakteryzuje się on bardzo wysokiej klasy materiałem. Odległości pomiędzy szczeblami są jednakowe, linia frezu jest równa. Wykonanie, jak i współprace przy projekcie oceniam na bardzo dobrą, jeżeli tylko będziemy mieli następny projekt zapewne zgłosimy się do Państwa. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam. Zakład Tworzyw Sztucznych POLI
Meble do teatru

Meble do teatru

Pełen profesjonalizm, terminowość i bardzo wysoka jakość produktów, dopasowana do potrzeb klienta. Wspaniała współpraca z firmą UCCOI, godna polecenia. Pozdrawiam
InStudio poleca

InStudio poleca

Ekipa UCCOI powinna udzielać szkoleń ze wzorowej współpracy z klientem. Zamówienia są realizowane szybko. Zawsze można liczyć na profesjonalne doradztwo techniczne. I to wszystko w przyjacielskiej atmosferze. Polecam!

Realizacje dla dzieci

Wyposażenie pokoju dziecka

Wyposażenie pokoju dziecka

Z przyjemnością dzielę się swoimi wrażeniami związanymi z zakupem w firmie UCCOI wyjątkowych mebli akrylowych dla naszego 9-letniego synka. Mój pierwotny zachwyt wspaniałymi już na pierwszy rzut oka, lekkimi, niespotykanymi gdziekolwiek indziej kształtami stawał się coraz większy z każdym kontaktem z autorami.
Akryl w pokoju przedszkolaków

Akryl w pokoju przedszkolaków

Pokój dwójki energicznych przedszkolaków, zaprojektowany przez Agę i Macieja, twórców polskiej marki UCCOI, pasjonatów plexi i wszystkiego, co z nią związane.
Meble pod eksponaty

Meble pod eksponaty

W trakcie prac nad aranżacją wystawy stałej i poszukiwań mebli do eksponowania nietypowych obiektów takich jak: telewizor Klejnot, projektor Prexer czy gramofon Bambino, wśród firm oferujących meble, naszą uwagę zwróciły projekty firmy UCCOi .

 

Follow us

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod.

Follow us

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod.

smily Prezent dla Twojego wnętrza zamów już dziś